To jsou ty správné hádky... o velikosti

4. června 2011 v 1:02 | Dark |  jen slova
Možná tím budu riskovat svůj inkognito stav, ale o tohle se prostě musím s někým podělit.
Poslední dobou se mi docela zalíbilo do jistých věcí kecat a kecat a kecat, vím... není to nejlepší vlastnost, ale když někdy čtete ty blbosti, nedá vám to, abyste se neozvali.
Nadruhou stranu co si budeme vykládat, nehodlám, aby se mi na blogu zjevilo stádo obranářek dotčené a udělalo mi to z mého soukromého zašívacího místa věřejnou křižovatku bůhví koho, ještě by se mezi nimi zjevila některá z mých spolužaček, odhalila mě a pak čágos amígos.

Ovšem i přes všechna opatření jse byla odhalena, respektivě dotyčná kdesi vyhrabala můj starý mail z dob, kdy Mrtvé moře bylo ještě jenom marod a napsala mi, kterak jsem se dotkla jejího "bojíška". Ne, není to žádná speciální odruda psa nebo kdoví jakého mutanta, nýbrž takhle originálně autorka otitulovala svého přítele. Na mysl se mi krade jen jediná otázka - Ví ten nebožák o tom?

Každopádně já to nijak výrazně neřešila a poněkud dokonce i zapomněla na tu šlamastiku s bezva článkem o přirození zmíněného mutanta... teda bojíška.
Nakonec jsem omylem (to dělám často, chci se přihlásit na mail a místo toho automaticky jdu na blog, naťukám heslo a pak se jen divím, kdeže jsem se to vyskytla) zavítala na můj stoletý mail a nestačila se divit, bohužel ta věc byla už poněkud zvětralá a tak jsem nedoufala, že mi něco vůbec odpoví... Nu což, stalo se tak a tudíž vám přináším otevřenou korespondenci s pracovním názvem "Velikost".

Vlastně už ani nevím, co jsem jí to napsala, ovšem dotyčná rychle odpověděla. Říkejme jí třeba... Rychlonožka, když je tak rychlá.

Rychlonožka: Ahojky chtěla bych ti oznamit že jen žárkíš na to že ho má můj kluk tak VELKKÝHO!!!! To ty ne

Byla jsem poněkud mimo, jelikož jsem netušila, o co běží. Naštěstí pak mi to připomněl "přítel na telefonu" - ano, můj bratr, rozvalující se na vedlejším křesle s chipsama.

Já: To je logické, že ho nemám tak velkého... protože ho nemám vůbec, jsem totiž holka. Taková menší chyba v Matrixu, viď?

Rychlonožka ovšem neměla dost a začala mi posílat míry svého bojíška.

Rychlonožka: Tak aby si věděla - měří patnáct cantimerů ale jenom když je smrsklej

Kromě té prazvláštní jednotky "cantimer" mě zaráží i to, že je "smrsklej".

Já: Nemáš ho prát, to ti nikdo neříkal, že se hodně věcí po vyprání smrskne? Hlavně se ho nijak nepokoušej natahovat. Třeba na skřipci.

Rychlonožka: Dneska sem ho měrila pravítkem a má dokonce sedumnáct!

Nějak mě to posléze omrzelo, ovšem Rychlonožku ne, den co den mě zahlcovala novými velikostmi a předpokládám, že teď už ho má bojíšek přes dva metry dlouhýho a pokud se inspiruje od slonů, tak si s tím možná zvládne podávat i potravu.
Bohužel blog Rychlonožky je už v nenávratnu a možná s ním i její bojíšek... kdoví.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama