Březen 2011

Popojedem

28. března 2011 v 20:43 | Dark
Ve věku pěti měsíců umřel náš milovaný blog.
No dobře... Vámi ne! Já ho měla ráda. Například si prožil moje první avatarové experimenty, bohužel si se mnou prožil i omyl, ke kterému se už nechci vracet.
Vlastně mi to tady už nepřipadá jako vytoužená oáza.

Tož to bude asi konec...

Ale moc mě neserte, i když už tady nebudu, Dark neumřela ani neumírá, žije (jak trefné!) a je připravena vám to natřít... po přehodnocení situace vážně kašlu na nějaké diplomatické řešení, život je krátkej, moc krátkej, na to, abych se zatěžovala s tím, jak někomu s citem něco říct a držet se zpátky, když jsem naštvaná až hrůza.

Co si myslí?

25. března 2011 v 21:28 | Dark |  ze života
Pořád to nedokážu pochopit, copak si všichni bláhově myslí, že zvládnu být jen terčem něčích urážek (ano, to je pro vás, mí drazí spolužáci), že jsem jen tvor zmítaný jiným tvorem? Nevím, zda mě potěšilo, když kdosi prohlásil, že s jednou z mých kamarádek jsme jako dvě poloviny, patřícího do jednoho celku... jedno tělo, jedna mysl.
Ale já jsem, kruci, já! A ona je taky ona! Každá jsme jiná a přesto tak podobná, snad právě to nám dodává nesežrat se nenávistí při hádce, snad to nám dává odvahu diskutovat nad problémy otevřeně a dělat kompromisy. Nadruhou stranu ona nemá potřeby zpovídat se ve všem a vždy mě a naopak.

To z nás činí nezávislé tvory, ne otroky slepě následující toho druhého.

Pohoršilo mě, že někdo bez rozmyslu mluví, že někdo bez rozmyslu uráží a obviňuje a já už jiná nebudu, vždycky budu mít odvahu se postavit za své blízké... a své jednání vysvětlit.