Nenáviděný titulek

30. prosince 2010 v 11:47 | Dark |  jen slova
Ona se ta kupa rozepsaných článků často hodí k tomu, aby mi vytrhla trn z paty, když nevím jaký titulek napsat.
Vlastně bych měla nejspíš nejdříve pozdravit, ale jaksi jsem už to "nejdříve" prošvihla a teď je na čase se vás jen prostě zeptat: "Jak jste přežily svátky, milá dítka?"

Já je překvapivě zvládla s celkem... čistým štítem. Nikoho jsem v afektu nepřipravila o kebuli a dokonce jsem nespáchala ani jednu z mých úchvatných sebevražd, které se skví na mém seznamu.
U konce už mi vážně hrabalo a bylo tam například podřezání se balícím papírem nebo uškrcení na stuze (Kdo by se chtěl věšet na laně, když má stužku, že...?)

No dost keců. 
Bylo mi přiděleno docela dost dárků a podle našeho zvyku jsme je rozbalovali postupně, původně jsem si chtěla prosadit, že rozbalovat budu jako poslední, načež jsem byla odbita (je tam OD takže ne "zbita) se slovy, že se pojede od nejmladších po nejstarší, tudíž jsem byla jako druhá.
A největší moje překvapení? Tak to bylo dozajista s pastou na zuby, ne nekecám... fakt jsem roztrhla papír a tam byla krabička na zuby.
Po chvilkovém okukování jsem zjístila, že je celá obmotaná izolepou, nebudu vám popisovat následující manévry s jediným cílem - dostat se do té debilní krabičky. Normálně bych to nechala plavat, ale už jen to, že v ni cosi dutě "jezdilo" a tuba pasty to být nemohla, mě nutila vyvinout ještě větší úsilí.
Nakonec v ní byl náhrdelník - imitace ostnatého drátu či jak to popsat... radost byla vážně velká.
Pak jsem dostala ještě dva náramky, jeden Nightmare before christmas a ten druhý... špatně se popisuje XD, ale líbí se mi oba dva.
Za výše popsané dárky vděčím staršímu bráškovi, stejně tak jako za objednátí trička z Nosferatu - taky velká radost...

Takže, před chvílí mi blog.cz smazal tenhle více rozepsaný článek, proto to teď ukončím poněkud rychle, protože mám fakt hlad a nechce se mi to zase psát znova.

Dostala jsem ještě pět knih - čtyři už jsou přečtené a dále několik dárků...

A teď se jdu fakt nacpat, třeba i k prasknutí, protože já mám hlááád!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mr. Madrak Mr. Madrak | Web | 30. prosince 2010 v 17:50 | Reagovat

Vánoce jsem jakštakš přežil.Díky za optání :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama