Motor

16. prosince 2010 v 21:16 | Dark |  jen slova
Kitty mi před pár dny řekla, že absence komentářů je první hřebíček do rakve blogu. Ona to tedy řekla jinak, ale význam je relativně stejný.
Zarytě a rozhodně jsem opáčila, že tento hnací motor nepotřebuji, protože na můj první blog nikdo nechodil a na tento zrovna tak (nevím co bych taky chtěla za zázraky, když ho mám teprve měsíc a něco a v podstatě se o něj nestarám) a šlo to, ale teď musím uznat, že něco tady tomu chybí, nevím zda jsou to ty komentáře, ale něco to stoprocentně je.
I když ta "chyba" bude nejspíš ve mě, končit se mi nechce... no i když...
Zkrátka o Vánocích vždycky chytám depky a záchvaty zoufalství, není na tom nic divného, je to o tom, že závidím každému kdo má aspoň trochu lepší mezilidské vztahy.
Nějak se nedokážu dohrabat k tomu, kde je chyba, každopádně ve mě... všichni se ptají, proč jsem v černým, jestli se řežu a jaký je to být emo - poprvé jsem se zasmála a nechala to plavat, podruhé jsem se pokoušela vysvětlit, že černá se mi líbí, neřežu se a nejsem emo... ale teď?
Jsem mírumilovný člověk (dobře, trošku kecám), ale tohle mě fakt dokáže dostat do bodu varu.
Oni jsou taky šampóni a ptám se je na to, proč mají melír a růžový tričko?!
Neptám, tak ať neotravujou to "emařský zombie" jak mě jednou velmi mile nazvali... Z toho zkrátka vyplývá, že oni o emo neví vůbec nic, protože já jsem emo asi tak jako je velbloud žirafa.

Trochu jsem odbočila od tématu.
Takže, u minulého blogu jsem byla na vážkách, zda ho smazat či nechat, nakonec vyhrál rozum (a přemlouvání, jenže "rozum" zní líp nad slůvkem) "chci" a nesmazala jsem ho (k "nesmazání" mě dokopala také Kitty). Jistě, taky jsem se s ním patlala bůhví jak dlouho, ale tady mě nic nedrží - drží mě tu jen 9 článků a pár komentářů...
je to na houby...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Částečná anonymka Částečná anonymka | 16. prosince 2010 v 21:34 | Reagovat

*zabalená v peřině, ovládána průdkými návaly zimnice a horka*
A řekni, co na houby není...
Ne, blbej začátek komentáře...
Vem si příklad ze mě! (z "člověka" kterého bys vlastně neměla vůbec znát...)
Měla jsem hodně blogů *počítá*... mno, zas tak moc ne ale... ani jeden jsem doteď nesmazala!
Hahá... ha... ha... ha...
(nikdy se nabav s nemocným...)
A co, že ty se se mnou nebavíš...?
Tadá...
Adios ;)

2 Kitty Kitty | Web | 17. prosince 2010 v 19:00 | Reagovat

Zabiju sekání YT. Taky ho zabiješ? Už mám všecky dárky pro hmoty. Teda ty důležitý. Heč.

3 Mr. Madrak Mr. Madrak | Web | 17. prosince 2010 v 21:30 | Reagovat

Náhodou já na tvůj blog rád chodím a líbý se mi.A nejde o popularitu.Já jí taky nějak neřešim...u mně to bylo spíš tak že jsem se skámošil nejdříve s dvěma blogy a potom s blogy co se skámošily s těma s kterejma sem kámošil atd...ale nekteří jako třeba ty jste na můj blog přišly samy a já jsem za to rád...

4 Frýda Frýda | Web | 18. prosince 2010 v 14:41 | Reagovat

Promiň za předčasné ukončení naší ne-konverzace včera na ICQ. Co se týče mezilidských vztahů, asi tě napadlo, že mě rozhodně závidět nemusíš.
Já tenhle motor na blogu taky postrádám, člověk jednou za čas napíše více článků a lidé se mu odvděčí velkým "nic". Ale teď je hnacím motorem Bobina. Na Vánoce se těším hlavně proto, že to budou její první Vánoce u nás a jsem strašně ráda, že teď nemusí někde ležet sražená u silnice nebo zmrznat v křoví. Kéž by těch zachráněných koček bylo víc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama