Kdo jsem

14. listopadu 2010 v 18:58 | Dark
Povím vám pohádku, jedna holka potřebovala změnu a chtěla se schovat před světem, tak si vzala přezdívku Dark a zahrabala se hluboko do nitra internetu, kde je skrytá a při tom všem na očích. Původně se pohybovala pod několika přezdívkami a mohli jste jí zastihnout především na jednom blogu, na který teď padá prach.
Hrozně nerada říká kolik jí je a nebo kdy se narodila, školu považuje za nutné zlo a žije pro knížky, hudbu a občasné načmárání nějaké kraviny, za kterou by si nakonec nejraději nakopala. Ráda fotí a leckdy něco sepíše, ale dobře ví, že její výkony jsou naprosto na odpis.
Je chaotická, flegmatická, melancholická (podle testů osobnosti), občas se naprosto bezdůvodně a nekontrolovatelně směje, jinak je introvert až za hrob, ale někdy se rozkecá natolik, že není k zastavení.

Nepohrdne hororem či fantasy. Nedokáže psát nic reálného. Není věřící a tvrdí, že by raději do pekla než do nebe, protože v pekle je alespoň teplo, kdežto v nebi musí být zákonitě zima a řídký vzduch.

Často by osudu (zdali existuje) nakopala... ehm pozadí, ale jelikož zatím tu možnost nemá, tak mu jen vyhrožuje.

Když se nudí vymýšlí různé postavy, které zařazuje do svých příběhů a nebo je nechá plavat. Dohromady lze o ní říci, že žije jen ve fantazii, což jí přivádí do hromady nedorozumění a nechápavých pohledů, jelikož díky svým nonstop proudícím myšlenkám zapomíná vnímat svět, ale detaily jí neunikají a právě na ně se zaměřuje.
Pokud jí o něco velkého nejde, nevymýšlí žádné složité strategie.

Většinou nikdy neříká všechno (pokud nemusí a i v tom případě se pokouší tomu vyhnout) a řídí se tím, že všechno může být použito proti ní.

Na otázku: "kdo je to?", nelze přesně odpovědět a tak se o to ani nepokoušejme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Částečná anonymka Částečná anonymka | 14. listopadu 2010 v 21:21 | Reagovat

A nejoblíbenější společnost? Raději si popovídáš po internetu, nebo z očí do očí? A když už, tak s kým? Jak by jsi osoby, s kterými ti je nejlépe, popsala?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama