Dárčík

17. listopadu 2010 v 21:21 | Dark |  jen slova
Upozornění: Tento text vznikl z momentální pohnutky mysli a neberte to nijak vážně, dnešní nuda mě jaksi nakopla k napsání téhle blbosti.

To bych ani nebyla já, kdybych zase nevymýšlela nějakou blbost, jenž by zaplnilo to temné místo, které vytvořila nuda.

Nejenom, že jsem díky jednomu člověku dneska byla už kousek od toho, abych se "přepřezdívkovala" na "Dárčíka", ale navíc jsem zjístila, že jsem měla udělat milion věcí do školy, načež jsem si málem profackovala, protože jsem krom na školu zapomněla i na to, že zítra nejdu do školy - žádná ulejvárna, ale seriózní návštěva u doktora, která se vždycky nečekaně protáhne kvůli celému davu pacientů.
Samozřejmě, že budu moct v čekárně počítat s velkou účastní důchodců, minule jsem si vyslechla přednášku o tolika chorobách, že některé z nich snad neznal ani Dr. House. Sice neposlouchám cizí rozhovory, ale když někdo ječí přes celou chodbu, tak to nejde přeslechnout.
A stejně máme mít zkrácené vyučování na pouhé čtyři hodiny a já už se nemůžu dočkat, až mi zítra sundají tu horu obvazů a dlahu a budu mít zase funkční ruku. Už jenom s tím se koupat je dost nepraktické a hlavně mi jde na nervy to, že nemůžu kreslit a psát - co jiného mám ve škole dělat než čmárat a psát nesmysly?!

Jo a pak taky mi napsala Částečná anonymka... ptá se, jaká je moje nejoblíbenější společnost. Tak to je velmi jednoduché, ale nedokážu na to odpovědět.
Oblíbenější je povídání si po internetu, protože stačí, abych si dotáhla notebook do postele a spustila ho, kdežto z očí do očí je to složitější, i když... z očí do očí je to snažší, protože spíš poznáš, kdo ti kdy lže, ale samozřejmě někdy ti kecá nejlepší kamarádka a nevíš o tom.
A s kterými osobami se nejraději zdržuju?
Tak to je různé... nevadí mi společnost více osob, kde se přeřváváme a ani mi nevadí, když mlčím a poslouchám co se děje ostatním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Částečná anonymka Částečná anonymka | 17. listopadu 2010 v 21:33 | Reagovat

Dlahy, obvazy a sádry jsou zlo... má maličkost naštěstí (naneštěstí pro ostatní) měla dlahy jen na levé ruce, a jelikož jsem pravák, kreslit, psát a hlavně mlátit ostatní jsem mohla.

Na nejjednodušší otázky se nejtěžšeji odpovídá, že?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama